من یک طراح بازی هستم

ما یک استودیو بازی سازی هستیم


چگونه بازی مناسب برای تسکو باکس طراحی کنیم1می خواهید دست به کار شوید؟ از این جا شروع کنید:
پیش از هرچیز به کمک صفحه مرکز ارتباطی با ما تماس بگیرید تا مستندات فنی را برای شما ارسال کنیم. این مستندات در برگیرنده شیوه ارتباط با گیم پدها در Engine های مختلف، اصول طراحی برای Big Screen ها و ... است.
2نیاز به تسکوباکس برای تست بازی خود دارید؟
در مرحله بعد و پس از ثبت بازی شما در سامانه، یک دستگاه تسکو باکس تقدیم شما همراه گرامی خواهد شد.
3نیاز به مشاوره فنی تخصصی تر دارید؟
باعث افتخار تیم تحقیق و توسعه تسکوست که میزبان طراحان بازی و استودیوهای بازی سازی باشد، همراهی ما با صرف یک فنجان قهوه شروع شده و تا انتهای مسیر ادامه خواهد یافت.
4نیاز به حمایت مالی برای پروژه خود دارید؟
تسکو به عنوان یه سرمایه گذار ریسک پذیر حاضر به مشارکت در پروژه های بازی سازی است. چنان چه به دنبال مشارکت و همکاری در پروژه های خود هستید ما دستتان را به گرمی می فشاریم.

از طراحی لذت ببرید...


 

فراتر ببینید...

 
afterbefore
 
از زبان طراحان و برنامه نویسان
  • اگر خودم رو در جایگاه یک گیمر در نظر بگیرم نه بازی ساز، تصور نمی کردم با همچین سطحی از گرافیک رو به رو بشم. البته قطعا قصدم مقایسه با کنسول های گران قیمت نیست، اما واقعا در بخش میان رده ها و با توجه به هزینه ای که می کنید شگفت زده می شید...
    نیلوفر تیرانداز
    Underground Games
  • سال ها بود که بازی های مختلفی رو برای گوشی های همراه توسعه داده بودم و از این که الان می تونم یک تیر و چند نشان بزنم خیلی هیجان زده ام. تصور کنید، یک بار توسعه میدید و هم روی پلتفرم های تلفن همراه اجرا می کنید و هم بیگ اسکرین ها. این عالیه!
    مهدی رادان
    Tiana studio