اولین دورهمی تسکوگیم برگزار شد!

این دورهمی به میزبانی گیم نت «گیم اسپات رشت» با همراهی  فروشگاه «عرفان رایانه» در تاریخ 27 بهمن ماه 1402 برگزار شد. ثبت نام این رویداد از تاریخ 14 بهمن ماه در وب سایت رسمی تسکوگیم آغاز شد و تا پایان روز 26 بهمن ماه ادامه داشت.

در پی استقبال بی‌نظیر گیمرهای استان گیلان و بخصوص شهر رشت هدایای بسیاری برای این رویداد در نظر گرفته شد. با توجه به محدودیت فضا ۱۲۰ نفر از ثبت نام کنندگان در این رویداد شرکت داده شدند.

این دورهمی با برگزار مسابقات CSGO ‌ و FC24 همراه بود. رقابت های FC24 با نظارت کامل جناب آقای پرهام همرنگ، قهرمان چندین دوره مسابقات FIFA برگزار شد که در نهایت آقای محمدرضا رجبی عنوان نفر اول ، آقای رضا نظری عنوان نفر دوم و آقای امیر حسین اکبری صفت عنوان نفر سوم این مسابقات را بدست آوردند.

پوستر نتیجه تورنومنت فیفا در گیم اسپات رشت

نفرات اول تا سوم دورهمی تسکوگیم در رشت

همچنین رقابت های CSGO در قالب تیم های ۳ نفره تحت نظارت آقای محراب نیکخو از پلیرهای بسیار خوب استان گیلان برگزار شد و در نهایت  تیم های زیر عناوین اول و دوم را بدست آوردند.

تیم اول CSGO دورهمی تسکو گیم اسپات رشت

تیم اول CSGO گیلان
محراب نیکخو-آرین آقاجانی-پارسا جوینده

در پایان نفرات برتر به رسم یاد بود از تسکوگیم و عرفان رایانه هدایای ارزشمندی را دریافت نمودند. همچنین تمامی ثبت نام کنندگان در این رویداد می توانند با ارائه مدارک ثبت نام( کد ملی) به فروشگاه عرفان رایانه یک میلیون تومان کد تخفیف خرید سیستم گیمینگ دریافت نمایند.

در پایان از تمامی تیم اجرایی و بخصوص مجموعه گیم اسپات رشت و مدیریت خوب این مجموعه آقای دانیال زمینی کمال تشکر را داریم./

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

Twitter Instagram YouTube linkedin WhatsApp WhatsApp تیک تاک Telegram
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
علاقه مندی
حساب کاربری من